• banner1

  FANTAZIE NA KOLEČKÁCH

  Muzikálová revue pro malé i velké

 • banner2

 • scéna

FANTAZIE NA KOLEČKÁCH ZA VÁMI POJEDE NA PODZIM V ROCE 2021

-  I přes naši maximální snahu, po zralé úvaze a v reakci na nejen kulturu omezující opatření přijatá státem se naše společnost MOOM Production s.r.o. rozhodla přesunout tour muzikálové revue Fantazie na kolečkách dále do roku 2021 a na rok 2022.

-  Řadíme se tak v zásadě ke všem velkým kulturním projektům s nutnou kapacitou 2000 a více návštěvníků v sále, které se letos neuskuteční. Ani po několika kontaktech s Ministerstvem kultury České republiky se nám nepodařilo získat takové záruky nebo alespoň naději, že budeme moci zahrát pro avizovaný počet spokojených diváků, ideálně ve stavu bez roušek.

-  Aktuálně totiž stojíme tváří v tvář situaci, kdy nikdo z nás neví, co bude za 3-4 měsíce, ochota lidí nakupovat vstupenky se blíží nule … nemluvě o ekonomice projektu, která nyní nefunguje, a to v situaci, kdy speciálním uspořádáním seatingu poskytujeme všem (malým i velkým) skvělý výhled a maximální divácký komfort. Pořádat nyní naše představení je s ohledem na výše uvedené tudíž naprosto nereálné.

-  Hodně nás to mrzí, to nám věřte, ale šou je vyrobena, nazkoušena a připravena k odehrání, jakmile to situace dovolí. Velká chuť celého týmu hrát po celé České republice se nemění. Za to jim naše produkce děkuje.

-  Představení se přesouvají, tedy neruší. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, čili přesunutý termín představení v Praze z původní premiéry 14. 3. 2020 na 7. 2. 2021 doznal druhé změny a v Praze tak hrajeme 31. 10. 2021. Komu by níže uvedené nové termíny nevyhovovaly, bude mu vstupné vráceno ve lhůtě do 30ti dní u ticketingové společnosti, kde vstupenky zakoupil.

-  Každý, kdo si vstupenky ponechá, obdrží od producentů před představením malý osobní dárek s tematikou Fantazie na kolečkách.

-  Děkujeme Vám v této nesnadné době a neradostném rozhodnutí za podporu a pochopení.

 

Olda a Michal, producenti šou

Vstupenky

TOUR – FANTAZIE NA KOLEČKÁCH

logo akce

Tým


 • Další úlohy a pozice:

  Jaroslava Sedlecká Nesvadbová - kostýmy

  Jiří Vyskočil - autor fotografií vizuálu

  Tomáš Zejda - kolo - Red Bull Rampage, Nitro Circus, FlicFlac cirkus, mistr ČR v Dirt Jumpu

  Richard Zelinka - koloběžka - Nitro World Games King of Kings, King of Bowl and King of street

   

  Hlasy k rolím propůjčili:

  Martin Stránský - Zlý vládce hraček (Laserman)

  Tomáš Juřička - František

  Lucie Černíková - Fanynka

  Marek Němec - Zeleňour (vypravěč), Bafík a Starý šicí stroj

  Michal Nesvadba - Žluťoun

  Ondřej Lážnovský - Skřítek z Oslavkova a Mladý šicí stroj

  Lumír Olšovský a Lukáš Ondruš - Ostatní skřítci a nitě

Jako tým Vám přineseme nezapomenutelnou dvouhodinovou podívanou, ve které vystoupí čtyřicet účinkujících na kolečkových bruslích, koloběžkách, kolech, jednokolkách, tříkolkách, kolonožkách nebo i ve šlapacím autě.
Půjde o představení plné zábavy, emotivních zážitků, světelných efektů a sportovních výkonů pro menší, větší i největší diváky.

Aktuality

Časté dotazy


klikněte na dotaz, zobrazí se odpověď

Ano, budou vítáni se vší úctou. V představení uvidí skutečného Františka a Fanynku v životní velikosti. Objeví se tam malý kluk, který je Fanouškem skřítka Františka a nevynechá v televizi žádnou Kouzelnou školku. Fanynka s Františkem si zatančí taneček, a to velmi neobvyklým způsobem, na kolech. Mezi dětmi se objeví víc než deset Michalů k nerozeznání od toho pravého. Největším překvapením budou roztomilí skřítkové z různých koutů světa. Bude tam skřítek z Mašličkova, který rozvazuje dětem tkaničky nebo třeba skřítek z Prašílkova, který rád maluje prstem do prachu na stole. Nebude chybět skřítek z Dudlíkova, kterému děti dávají své dudlíčky, když s dudáním chtějí přestat nebo ze Zrcátkova, který pouští prasátka po stěnách odrazem světla ze svého zrcátka. Nejvíc se však budou smát skřítkům z nafukovacího království, kde se vyrábí skákací hrady. Jsou plní vzduchu, a proto jsou tlustí, i když rádi tancují. Příběh je pohádkový, tedy s dobrým koncem, který děti mohou ovlivnit.

Pokud jsou příznivci free style koloběžek a kol, tak je naše představení plně vtáhne do děje. A když se k tomu přidají modré laserové paprsky, které začnou ovládat skladníky, co mají na starosti archiv pohádek, tak se budou jistě dobře bavit. S hudbou Ondřeje Brzobohatého, kterou hraje „živá“ kapela skřítků z nafukovacího království, je příběh velmi akční, dobrodružný a zároveň i groteskní. Nechybí honičky na in-line bruslích, ale také třeba elektrické kolonožky a jednokolky, to když vjedou na jeviště hračky, které jsou ve dne ošklivé, ale ve tmě krásné. Michal je rozdovádí svými vynálezy, kterých tam bude nespočet včetně toho nejlepšího - „vrtiboku“. Nakonec je třeba zmínit, že se představí v plném lesku i špičkoví tanečníci současného hip hopu, takže mohou tančit s nimi …

Představení je plné emocí, které v pozitivním slova smyslu „dostanou“ každého, i toho otrlého, například když kluk na invalidním vozíku zazpívá jedinou písničku v naší šou živě. A pokud se brání „teenager“ slzám dojetí, tak ho do sedačky přišpendlí špičkové výkony našich hvězd. Mistr světa ve free style na koloběžce, velmi dobří in-linisti, svižný bike parkour a k tomu se přidají zkušené krasojezdkyně na kolech. Zaujme vás také laserman se svojí světlenou šou. Na jevišti je několik u-ramp a ta nejvyšší má pět metrů, takže to už se skáče resp. létá pěkně vysoko. A to, že dvouhodinová šou uteče tak rychle, že se ani nenadějete, je především vizitkou skvěle sehraného týmu pod vedením režiséra Lumíra Olšovského. Vždyť je nás na jevišti celkem 40. Všechny efekty jsou zdvojnásobené video projekcí na obří LED obrazovce, proto se v ději nikdo neztratí. Přijď to vyzkoušet a uvidíš sám …

Ty budeš také v pohodě. Děti přenecháš našemu ději, který je k sobě přitáhne jako magnet. A Ty si pak v klidu můžeš zavzpomínat na dobu, kdy byl František z Kouzelné školky i Tvým velkým vzorem a Michal jistotou, že Tě vždycky něčím překvapí. Oba tu budou osobně. Na Františkovi 20 let Kouzelné školky znát nebude, Michal se trochu změnil, ale to jen na pohled. Stále má dětskou duši a velkou fantazii. Tímto projektem chce uzavřít svoji nejkrásnější a jistě nejplodnější období své umělecké kariéry. Když uslyší Tvůj potlesk, jak mu děkuješ, bude mít dvojnásobnou radost, protože zvuk z televize jde pouze do pokoje nikoliv opačně, tedy Tvou reakci, smích, protože si vždycky svými nápady přál ho v Tobě vyvolat, nikdy na druhé straně, za sklem televize, neslyšel. Děkuji, že jdeš a užiješ si to …

… nebojte, hlasitě hudbu hrát nebudeme a všechno nakonec dobře dopadne a nikomu se nic zlého nestane.
Vnoučata Vám budou cestou domů radostně vyprávět, jak je to bavilo. Pohodlně se posaďte, začínáme …

Profesionálně a s úsměvem je se vstupenkami odbavíme jako pořadatelé sami. Mohou se kdykoliv ozvat na kontakty a v každé hale pro ně bude připraveno místo, kdy počítáme samozřejmě i s jejich doprovodem.

Ano, chystáme pro vás tzv. Návod, jak si užít Fantazii na kolečkách ještě lépe než ostatní. Dozvíte se v něm o každé minutě v šou, o tom, co Vás čeká a čeho je dobré si všímat … Děti, aby dobro zvítězilo nad zlem, budete potřebovat na šou svítící tyčinku. Pak můžete být součástí představení a změřit sílu s Lasermanem … obojí už brzy k dostání v obchodech Bambule.

Více se dozvíte v Pokynech a obchodních podmínkách.

Partneři

Producent a pořadatel

logo MOOM

Generální partner

logo Bambule

Děkujeme za podporu projektu největšímu obchodníkovi s hračkami v České republice.

Kontakt

Pořádá:
logo MOOM
MOOM Productions s.r.o.
IČO: 08078050,
DIČ: CZ08078050